FNAF yeni oyununu alacak mısınız?

KralTektir

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
FNAF yeni PS5 oyunun fragmanını yayınladı. Bende izledim biraz değişikti. Oyunu hala alacak bir kitle var mı sizce? Bence FNAF4'ten sonra bozdu scotcuğumuz. Siz alir miydiniz? Şahsen ben alamayacağım çünkü şu an PS5'im yok :D Belki ileride PS5'imi alırsam. Neyse boş muhabbet olmasın. İyi forumlar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
FNAF yeni PS5 oyunun fragmanını yayınladı. Bende izledim biraz değişikti. Oyunu hala alacak bir kitle var mı sizce? Bence FNAF4'ten sonra bozdu scotcuğumuz. Siz alir miydiniz? Şahsen ben alamayacağım çünkü şu an PS5'im yok :D belki ileride PS5'imi alırsam. Neyse boş muhabbet olmasın. İyi forumlar. :)

FNAF 4'den sonra ciddilik gitti artık oyun havuzu gibi hiçbir korkutucu gelmiyor.

FNAF yeni PS5 oyunun fragmanını yayınladı. Bende izledim biraz değişikti. Oyunu hala alacak bir kitle var mı sizce? Bence FNAF4'ten sonra bozdu scotcuğumuz. Siz alir miydiniz? Şahsen ben alamayacağım çünkü şu an PS5'im yok :D belki ileride PS5'imi alırsam. Neyse boş muhabbet olmasın. İyi forumlar. :)

Fragman bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence bal gibi oynanır. Hayallerimdi hep. FNAF'ta yürümek. Ama animasyonlar falan komik olmuş :D.

Fragman bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bence bal gibi oynanır. Hayallerimdi hep. FNAF'ta yürümek. Ama animasyonlar falan komik olmuş :D.
Koymuştum ama linki modorotor silmiş.

Fragman bu.

Evet multiplayer koyarsa scott çok güleriz :D

Evet multiplayer koyarsa scott çok güleriz :D
Fnaf ztn tek oyunculu bir oyun olarak yapıldı multiplayer beklemiyorum.
Fnaf 4 ten sonra bozdu. Alıcak kitle alsa bile oyun tutmayacaktır. Nerde freddy nerde foxy? Sadece 2014 ve 2015 yıllarımızı korkutup güzel yaşatan bı efsane oldu fnaf.

Fnaf ztn tek oyunculu bir oyun olarak yapıldı multiplayer beklemiyorum.
Fnaf 4 ten sonra bozdu. Alıcak kitle alsa bile oyun tutmayacaktır. Nerde freddy nerde foxy? Sadece 2014 ve 2015 yıllarımızı korkutup güzel yaşatan bı efsane oldu fnaf.
Günlerce,haftalarca gerçek mi diye araştırma yaptım. Aradım videolardan baktım falan. Ah be ne güzel yıllardı.

Ana karakterlerin böyle saçma bir hal alması fnafa hiç yakışmadı bence.
Günlerce,haftalarca gerçek mi diye araştırma yaptım. Aradım videolardan baktım falan. Ah be ne güzel yıllardı.
Scoot yanlış kararlar aldı ve fnaf gta serisi gibi efsanevi olmadı. Sadece 2 yıl bizi korkutup oyun oynattırabildi fnaf. Fnaf5 desen ahhh adından bile bahsetmek sıkıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı