Fonksiyonlar kaç günde biter?

ScoopsAhoy

Hectopat
Yer
Bursa, Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, 12. sınıfa geçtim ve özellikle 10. sınıf temelim çok aşırı zayıf bu yüzden fonksiyonlar konusu hakkında çok az şey biliyorum. Dershanede ise bugün logaritmaya başladık. Soruları çözebilsem de fonksiyonlar bilmediğim için zorlandığım da oldu. Bu yüzden fonksiyonlar çalışmaya karar verdim TYT Matematik konularını duraksatıp her gün fonksiyonlar çalışsam (2 saat falan) kaç günde biter sizce?

Ben üniversiteye hazırlanırken Hocalara Geldik Youtube kanalından çok faydalanmıştım. Onların bu konuda eğitim videolarının soru çözümleriyle beraber maksimum 4 saat olduğunu ele alırsak. Her gün 2 saat çalıştığınızı da düşünürsek 2 güne konuyu bitirir üstüne 2 gün de özel olarak kendiniz soru çözümü yaparsanız 4 güne rahatça hazır olursunuz diye düşünüyorum.

Rehber matematikle bir şey öğrenemezsin yani öğrenirsin de tam öğrenemezsin. Tavsiyem sıfırdan kitap alıp ki tercihim antrenmanlarla matematiktir onu çalışmanız. İyi sosyaller.
Ben rehber matematiğin kampını takip ediyorum ve bayağı zorlayıcı sorular var ve konuyu kavratan sorular da çözülüyor.

Geri
Yukarı