Fonksiyonlar kaç günde biter?

ScoopsAhoy

Decapat
Katılım
21 Ağustos 2020
Mesajlar
377
Çözümler
1
Yer
Los Santos
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Merhaba, 12. sınıfa geçtim ve özellikle 10. sınıf temelim çok aşırı zayıf bu yüzden fonksiyonlar konusu hakkında çok az şey biliyorum. Dershanede ise bugün logaritmaya başladık. Soruları çözebilsem de fonksiyonlar bilmediğim için zorlandığım da oldu. Bu yüzden fonksiyonlar çalışmaya karar verdim TYT Matematik konularını duraksatıp her gün fonksiyonlar çalışsam (2 saat falan) kaç günde biter sizce?
 

AtamanM

Kilopat
Katılım
10 Haziran 2016
Mesajlar
653
Makaleler
2
Çözümler
9
Ben üniversiteye hazırlanırken Hocalara Geldik Youtube kanalından çok faydalanmıştım. Onların bu konuda eğitim videolarının soru çözümleriyle beraber maksimum 4 saat olduğunu ele alırsak. Her gün 2 saat çalıştığınızı da düşünürsek 2 güne konuyu bitirir üstüne 2 gün de özel olarak kendiniz soru çözümü yaparsanız 4 güne rahatça hazır olursunuz diye düşünüyorum.
 

elon_muskk

Decapat
Katılım
2 Şubat 2020
Mesajlar
999
Çözümler
5
Rehber matematikle bir şey öğrenemezsin yani öğrenirsin de tam öğrenemezsin. Tavsiyem sıfırdan kitap alıp ki tercihim antrenmanlarla matematiktir onu çalışmanız. İyi sosyaller.
Ben rehber matematiğin kampını takip ediyorum ve bayağı zorlayıcı sorular var ve konuyu kavratan sorular da çözülüyor.
 

ChunChunMaRu

Hectopat
Katılım
30 Haziran 2019
Mesajlar
4.126
Çözümler
3
Daha fazla  
Cinsiyet
Diğer
Meslek
tıp okuyor
11. sınıfken sıfırdan yanlış hatırlamıyorsam 2 günde bitirmiştim. 10. sınıf temeli bende de yoktu çünkü okul yoktu ve olduğu zaman da pek dolu geçmemişti.
 
Yukarı