Foobar, Ücretsiz Online FPS Oyunu

SUSAMLI ÇUBUK

Hectopat
Makaleler
1
S4 League kapandıktan sonra bağımsız bir geliştirici tarafından S4 League esintileri barindiran ve UE4 oyun motoru ile geliştirilen ücretsiz bir FPS oyunudur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

*Ben henüz denemedim ve yapim aşamasında ki bir oyun ama güzel duruyor diye paylaşmak istedim.

Oyunun Sayfasi: Foobar Zero by honya, L98, Senjou, HadaHector, Strom_Deck

Son düzenleme:
S4 League kapandıktan sonra bağımsız bir geliştirici tarafından S4 League esintileri barindiran ve UE4 oyun motoru ile geliştirilen ücretsiz bir FPS oyunudur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

*Ben henüz denemedim ama güzel duruyor diye paylaşmak istedim.

Oyunun Sayfasi: Foobar Zero by honya, L98, Senjou, HadaHector, Strom_Deck
Yakın dövüş olaylarını sevdim online fps oyunlarında böyle şeyler nadir rastlanıyor. Ben paladins ve tf2 hissi aldım. Sevdim oynamak isterdimancak sistemim büyük ihitimalle kaldırmaz.

Yakın dövüş olaylarını sevdim online fps oyunlarında böyle şeyler nadir rastlanıyor. Ben paladins ve tf2 hissi aldım. Sevdim oynamak isterdimancak sistemim büyük ihitimalle kaldırmaz.
Benimde en sevdiğim şey yakın dövüş ve çok hoş geldi. Bence kaldirabilir, akşam geri dönüş yaparim.

Oyun hakkında birkaç video buldum. Aşağıya bir tane bırakıyorum ama mekanik sıkıntılar var gibi duruyor, tam S4 havası vermiyor gibi duruyor.

S4 bilmeyenler için random bir video;

Seslendirmelerde kötü simdilik :D @Mogl

Son düzenleme:
Benimde en sevdiğim şey yakın dövüş ve çok hoş geldi. Bence kaldirabilir, akşam geri dönüş yaparim.

Oyun hakkında birkaç video buldum. Aşağıya bir tane bırakıyorum ama mekanik sıkıntılar var gibi duruyor, tam S4 havası vermiyor gibi duruyor.

S4 bilmeyenler için random bir video;

Seslendirmelerde kötü simdilik :D @Mogl
Ücretsiz zaten hocam denenebilir bence çokta kötü durmuyor. BF Heroes vibe aldım biraz. Bu ar5ada oynacak arkadaşlar olursa diye dx11 desteği istiyor ben oynayamadım haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı