Footbal Manager sağ bek önerisi

Tuna Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Hücumcu kanat bek arıyorum. Genç olması çok önemli, şu anki oyuncumu sattım ama yerine kimseyi bulamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Hangi sezon, hangi takım ve hangi oyundan bahsediyoruz? FM20 mi 21 mi?

1621176608187.png

Mesela Hakimi. 26M gibi makul bir paraya transfer etmiştim. Ortalamasını ve satışımı görüyorsunuz. Kardan yüzde 50 de pay alacağım olası bir transferinde. Bütçenizi bilmiyorum fakat verdiğiniz paraya değecektir.

Son düzenleme:
FM 2020 yazmayı unutmuşum, ofansif topa hükmetme, Galatasaray oyunda 2021-2022 sezonundayim.
Hakimi'den sonra Josha Vagnoman bir diğer önerim. Galatasaray'a gelecektir ve ileriye dönük bir anlaşmayla benden daha uyguna da alabilirsiniz.

1621176799729.png

Çok fazla transfer geçmişim var. Keza oyun da aynı şekilde (500+ saat). İlk aklıma gelenler bunlar oldu. Daha uyguna alınabilecek isimlere de bakayım.

Hakimi'den sonra josha vagnoman bir diğer önerim. Galatasaray'a gelecektir ve ileriye dönük bir anlaşmayla benden daha uyguna da alabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1026255

Çok fazla transfer geçmişim var. Keza oyun da aynı şekilde (500+ saat). İlk aklıma gelenler bunlar oldu. Daha uyguna alınabilecek isimlere de bakayım.

Josha vagnomanı satıyorum zaten 😅😅

Son düzenleme:
Bütçe 30+ ise Kounde, Chilwell, Mukiele, TAA(45'e aldım ileriye dönük anlaşmayla. Büyük ihtimalle ek ödemem olmadan satacağım.) alınabilir.
Bütçe 10 civarı ise Dagba, Cacá olabilir.

Elimde çok fazla genç sağ bek var ama sizin sezonda olduklarından emin değilim. Rastgele oyuna gelen isimler çoğusu. Önerilerim şimdilik bu kadar.

Bu da transfer geçmişim. Çok fazla al sat yapıyorum. Bayern olmanın etkisi var tabii ancak ekonomiyi yaklaşık 3'e katladım oyuna başladığımdan beri. Size de önerim mümkün oldukça birkaç sezon bunu yapmanız.

1621177509114.png

Hocam aslında daha satmadım ancak oyuncu gitmek istiyor ve ben de söz verdim. Sözümü tutmazsam çok sonra olsa bile morali düzelir mi?
İkna oluyorlar sürekli oynama ve başarıyla. Tekrar görüştüğünüzde takım için önemini söylerseniz kalmaya ikna olacaktır. Teklif ne kadar?

Bütçe 30+ ise kounde, chilwell, mukiele, taa(45'e aldım ileriye dönük anlaşmayla. Büyük ihtimalle ek ödemem olmadan satacağım.) Alınabilir.
Bütçe 10 civarı ise dagba, cacá olabilir.

Elimde çok fazla genç sağ bek var ama sizin sezonda olduklarından emin değilim. Rastgele oyuna gelen isimler çoğusu. Önerilerim şimdilik bu kadar.

Bu da transfer geçmişim. Çok fazla al sat yapıyorum. Bayern olmanın etkisi var tabii ancak ekonomiyi yaklaşık 3'e katladım oyuna başladığımdan beri. Size de önerim mümkün oldukça birkaç sezon bunu yapmanız.

Eki Görüntüle 1026279

İkna oluyorlar sürekli oynama ve başarıyla. Tekrar görüştüğünüzde takım için önemini söylerseniz kalmaya ikna olacaktır. Teklif ne kadar?

Hocam aslında daha satmadım ancak oyuncu gitmek istiyor ve bende söz verdim sözümü tutmazsam çok sonra olsa bile morali düzelir mi?

Hocam aslında daha satmadım ancak oyuncu gitmek istiyor ve ben de söz verdim. Sözümü tutmazsam çok sonra olsa bile morali düzelir mi?
İkna oluyorlar sürekli oynama ve başarıyla. Tekrar görüştüğünüzde takım için önemini söylerseniz kalmaya ikna olacaktır ve morali düzelir. Teklif ne kadar? Ayda bir antrenman performansına yönelik, performansına yönelik ve takım havasına etkisine yönelik görüşmeler de yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı