Footbal Manager sağ bek önerisi

Ben de satmayacağım, merkez orta saha defansif oyun kurucu ve sol bek önerir misiniz? Şu an kulüpte 15m para var. Yaşlı oyuncu olursa iyi olur, 2 sezon yeter bana altyapı oyuncularım o zaman çok iyi olurlar.
Yaşlı isimler için durum form durumuna göre çok değişken ilerliyor. Bu sebeple net önerim yok, sözleşme sonuna gelen isimleri almanız iyi olur. Yaşlı ve bilindik isimler imza parası çok isteyeceği için pek avantajlı değil. Satma şansınız düşük ve bütçeye etkisi büyük. Birilerini bulursam mesajımı düzenlerim.

Aranguiz(0€), Don Clarkson(600B€), Sergio Gomez(1,5M€). Şu an oynadığınız döneme ait önerilerim bunlar. Uyguna bunlar var aradığınız mevkilerde. Benim bek ihtiyacım pek olmadığı için o dönemlerde almamışım. Yakın dönemden oyuncu önermek de mantıksız oluyor.

Son düzenleme:
Yaşlı isimler için durum form durumuna göre çok değişken ilerliyor. Bu sebeple net önerim yok, sözleşme sonuna gelen isimleri almanız iyi olur. Yaşlı ve bilindik isimler imza parası çok isteyeceği için pek avantajlı değil. Satma şansınız düşük ve bütçeye etkisi büyük. Birilerini bulursam mesajımı düzenlerim.

Aranguiz(0€), don clarkson(600b€), sergio gomez(1, 5m€). Şu an oynadığınız döneme ait önerilerim bunlar. Uyguna bunlar var aradığınız mevkilerde. Benim bek ihtiyacım pek olmadığı için o dönemlerde almamışım. Yakın dönemden oyuncu önermek de mantıksız oluyor.

Çok teşekkür ederim 🙏🙏, son olarak bir şey daha sormak istiyorum internette bulamadım çözümünü U19 maçlarında oynamasını istemediğim oyuncuya ne yapmam gerek a takımda oynaticam ama sürekli U19 maçı yüzünden oynatamiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı