Ford Puma vs Peugeot 2008

Dış görünüş olarak Ford Puma fakat arabalarda dış tasarımı ne kadar önemsesem bile iç tasarım 1. sıradadır benim için. Bu yüzden 2008 tercih ederdim. Ama aklım Puma'ya kaçmıyor da değil, zor seçim. :D

2008 hakkında fikirlerim de geniş bir iç hacmi
B sınıfta ''geniş iç hacim'' denince bana bir gülme geliyor. B sınıfı işte, ne kadar geniş olabilir ki? Ben kendimi kutu içinde hissediyorum bu arabalarda :D

2008 tercih ederdim, B segment SUV'cuk alacam olsam.

B sınıfta ''geniş iç hacim'' denince bana bir gülme geliyor. B sınıfı işte, ne kadar geniş olabilir ki? Ben kendimi kutu içinde hissediyorum bu arabalarda :D

2008 tercih ederdim, B segment SUV'cuk alacam olsam.
Segmentindeki diğer arabalara göre geniş sayilir abi, sen kendini hangi arabada rahat hissedersin ki? 1.85 boyum, 68 civarı da kilom var Puma'da rahatım. Ha bir Octavia değil ama sınıfları da aynı değil zaten. 2008'in iç hacmi de gayet yeterli bence. 😃
Bence 2008 çok daha şık bir araba. Puma'ya bakınca istemsiz olarak aklıma direkt Renault Captur geldi. O kadar da güzel bir tasarıma sahip değil bence. Bir de o iç tasarım...
Puma'ya bakinca Captur mu geldi, alakası olmayan 2 araç. Dış tasarımdan bahsediyorum. İç mekan olarak 2008 daha iyi tabii ki.

Segmentindeki diğer arabalara göre geniş sayilir abi, sen kendini hangi arabada rahat hissedersin ki? 1.85 boyum, 68 civarı da kilom var Puma'da rahatım. Ha bir Octavia değil ama sınıfları da aynı değil zaten. 2008'in iç hacmi de gayet yeterli bence. 😃

Puma'ya bakinca Captur mu geldi, alakası olmayan 2 araç. Dış tasarımdan bahsediyorum. İç mekan olarak 2008 daha iyi tabii ki.
2018-renault-captur-15-dci-90hp-icon-edc-suv-94809-18880.jpg
Puma-model.jpg

Aklıma geldi derken anımsattı yani ama dediğim gibi nedense hem iç hem dışını beğenemedim. Hadi iç kısım Ford araçlarda kronik gibi bir şey oldu da, dış tasarım 2008'in yanından geçemez.

2008'i kullandım, birkaç fikrim var ama Puma ile ilgili en ufak bir tecrübem yok. Tasarım olarak bana da Puma daha iyi geliyor, iç mekan ve sürüş dinamiklerini kıyaslayamam Puma'yı bilmediğimden.

sen kendini hangi arabada rahat hissedersin ki?
D segment SUV, D segment sedan. C segment SUV'lar da modelden modele değişecek şekilde istediğim genişliği sunar ama B/C segment HB/SUV'lardan koşarak kaçıyorum.

Geri
Yukarı