Ford Taunus vs BMW E36 3.16i

Videoyu atsana (ciddiyim bulamadım).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
taunus çok sağlam araba. Zaten çoğu yerde okursun. Bilmediğinden dil uzatmaya kalkışma. Taunus ta 200 le yapacağın kazadaki hasar BMW de 100 120'ye eşittir.

Taunus ölümsüz bir araçtır ama ölü gibi durur. Bu güne kadar çalışmayan bir taunus görmedim. BMW'nin duruşu yeter o ayrı mesele.

Tabii ki taunus daha iyi fakat birçok modeli var iyi kötü durup durmayan. BMW'nin duruşu güzel orası doğru.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
taunus çok sağlam araba. Zaten çoğu yerde okursun. Bilmediğinden dil uzatmaya kalkışma. Taunus ta 200 le yapacağın kazadaki hasar BMW de 100 120'ye eşittir.

Tabii ki taunus daha iyi fakat birçok modeli var iyi kötü durup durmayan. BMW'nin duruşu güzel orası doğru.
Kaza nerede?
Hurda halde yatan arabayı çekip "180km/h ile kaza yapan Taunus" diye koymadıklarını nereden bileyim.

Benim "BMW" böyle oluyor senin "Taunus"u görelim.

Kaza nerede?
Hurda halde yatan arabayı çekip "180km/h ile kaza yapan taunus" diye koymadıklarını nereden bileyim.

Ohooo, bahane yapacaksan olmaz ama. Hem yorumlarda senin gibilere 'kaza yapanların beyanı bu yönde' demiş. Bildiğin ibrede gördüğün 180 ile çakılmış belli zaten. Nasıl yani durduk yere ona bir şey çarpıp araba öyle olduktan sonra durduk yere ibre yükseliyor mu? İnatlaşacaksan işine bakabilirsin. Bilmediğin araçlarada dil uzatma git BMW bin.

Hocam sizdeki eski Ford araç hayranlığı inanılmaz gerçekten.
Evet. Bilmeyenlerede inat ediyorum.

Kaza nerede?
Hurda halde yatan arabayı çekip "180km/h ile kaza yapan taunus" diye koymadıklarını nereden bileyim.

Benim "BMW" böyle oluyor senin "taunus"u görelim.

Test 50 ile yapılmış ve arabanın yüzde 30'u gitmiş bile 😁 3 buçuk katını düşünemiyorum.

1.) nereden biliyorsun doblo ile sağlamlık farkı olmadığını?
2.) kazadan sonra "taunus" bulunabildi mi?

1-çünkü ikisi de aynı arabalar ile çarpıştı ve neredeyse aynı hasarı aldılar. Ve bunlardan hayır beklememek lazım çünkü plastik.
2-sen bırak 180'i, 100 ile kaza yap BMW'nin çekecek parçasını bul bakalım.
3-bunu da ben ekleyeyim. Mercedes ile kaza yapan ve ikisinde de bir şey olmayan araba, BMW ile çarpışıncamı pert olacak? Gülerler 😅

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı