Forma önerisi

Messi'nin çok forması var ama galatasary ın şu siyah yaka tarzı şeyleri olan formalardan çok bulamadım.

Onlardan bahsediyorsan 800TL'den başlıyorlar onlar.

Maalesef fiyatlar bu durumda.

Baksana GS Store'a 800TL olmuş formalar anlamadığım bir şey var ama geçen sezonunun forması 1400TL bu sezonun forması 800TL'e insanlarda da akıl var alan gidip de geçen sezonun formasını alıp ayrıyeten de bu sezonun formasının kat ve kat üstünde para veren yoktur umarım.
Not: formahane.com diye bir site buldum orijinal mi bilmiyorum ama bir ara almayı düşünebilirim başka bir forma 20/21 sezonunun formaları BJK: 289TL / GS: 279TL / FB: 289TL.

Son düzenleme:
Onlardan bahsediyorsan 800TL'den başlıyorlar onlar.

Maalesef fiyatlar bu durumda.

Baksana GS Store'a 800TL olmuş formalar anlamadığım bir şey var ama geçen sezonunun forması 1400TL bu sezonun forması 800TL'e insanlarda da akıl var alan gidip de geçen sezonun formasını alıp ayrıyeten de bu sezonun formasının kat ve kat üstünde para veren yoktur umarım.
Acaba artık daha az stoğu olduğu için minik bir koleksiyon değeri olabilir mi bu formalardan hiç anlamıyorum.

Acaba artık daha az stoku olduğu için minik bir koleksiyon değeri olabilir mi bu formalardan hiç anlamıyorum.

Geçen sezonuna formasına para verilmez çünkü bu seneninkinden daha pahalıya satıyor GS Store geçen sezonun formaları hiç anlamadım neden böyle bir şey yapılmış.

Acaba artık daha az stoku olduğu için minik bir koleksiyon değeri olabilir mi bu formalardan hiç anlamıyorum.

Bazen stoklara göre değerlendirme yapılıyor ama böyle kulüp sitelerinde öyle indirim falan burayı etkilemiyor zam gelince zam yapıyorlar ama indirim gelince indirim yapmıyorlar.

Koleksiyon değeri neden olsun ki insanlar ona o kadar para vermez işte bu sezonun ki geçen seneye göre daha uygun insanlar bu sezonun formalarını alacaktır zaten ve geçen senenin formalarının sponsoru yok insanlar hiç almayacağını düşünüyorum.

Geçen sezonuna formasına para verilmez çünkü bu seneninkinden daha pahalıya satıyor GS Store geçen sezonun formaları hiç anlamadım neden böyle bir şey yapılmış.

Bazen stoklara göre değerlendirme yapılıyor ama böyle kulüp sitelerinde öyle indirim falan burayı etkilemiyor zam gelince zam yapıyorlar ama indirim gelince indirim yapmıyorlar.

Koleksiyon değeri neden olsun ki insanlar ona o kadar para vermez işte bu sezonun ki geçen seneye göre daha uygun insanlar bu sezonun formalarını alacaktır zaten.
Anladım saçma bence zaten GS store fiyatlandırması çok kötü üstünde bayrak var ama sorsan kaç kişi orijinal giyiyor.
1674934077120.png

Geri
Yukarı