Format Atacağım

KaBooM

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi format atacağım Recep Baltaş'ın videosunu dikkatlice izledim fakat AMD'ye girince benim bilgisayarın modeli çıkmıyor Model: Acer

Birde ben format attıktan sonra sürücüleri nerden bulabilirim ?
Acilen cevap alırsam sevinirim.

formatın hangi aşamasında takılıyorsun birazdaha acıklayıcı olurmusun
hem suruculer wddm genelde otomatik yükler ama sen yınede aida 64 tarzı bı yazılımla gorebilirsin

Formatı daha atmadım fakat atacağım sürücüler ve ekran kartlarını nasıl yükleyeceğim ve Formattan sonra Wi-Fi'ye girebilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sürücüleryüklensin diye internete bağlı olarak mı yapmam gerek yoksa internetsiz de yükler mi ?

Programı kullanman için internete gerek yok, sürücüleri indirmen için internet şart tabii.

dostum yalnısmı anladın yanlısmı anladım bılmıyomda bak internet sana sadece sürücüler için gerek eğer elinde bir drivers cd si fln yoksa . driverlarıda formattan once bulucaksın zaten

Recep Baltaş'ın verdiği videoda format halinde internete bağlarsam microsoft hesabıyla girmem gerektiği söylendi. Bunun için internetle mi yapayım yoksa yapmayım mı diye düşündüm
Herhalde beni anlamadın eğer format atarsam internete girebilir miyim zaten sürücüleri windows update bulur ekran kartlarını nasıl bulacağım

recep abinin o videosunu ızlemedım heralde ama sanırsam win 8 den soz ediyo . dostum bak sana verdiğim yazılımda ağ kartından tut ses kartına kadar butun donanımlarının modellerı var. al ordan modelleri sürücülerini bul sonra d ye yada flasha at formattan sonra kurarsın wddm kurmazsa. format atarken ınternet varmıs yokmus pek onemlı degil zaten
En iyisi birer birer sorayım sende birer birer cevapla
1-) Windows 8.1 Blue pro x64 yükleyeceğim
2-) Formattan sonra internete girer mi
3-) Verdiğin yazılım deneme sürümü ve Aygıt yöneticisi ile aynı görevi yapıyor sanırım
4-) Ekran kartını nasıl bulacağım
5-) Sürücüler zaten windows update ile yüklenmez mi

Bu şekilde donanımın hakkında bilgi edinebilirsin.

Ekran Alıntısı2.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı