Format atarken Boot menüsünde klavyenin çalışmaması

kubewlagen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde eski bir bilgisayar mevcut. Bilgisayarın özelliklerini resim olarak yükledim. Bilgisayarın dosya bölümü MBR olarak duruyor, eski bir bilgisayar. Ne yaptıysam bir türlü format atamadım. 1 haftadır uğraşıyorum ne zaman flash belleğimi PC'ye taksam Boot menüde klavye gidiyor, çalışmıyor. NTFS olarak yazdırdım, yine takıyorum yine klavye tepki vermiyor. FAT32 yazdırıyorum yine flash belleğimi takınca Boot menüde klavyem gidiyor. Legacy Boot, Fast Boot vs. her şeyi aktif ettim. Bir türlü tepki alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum dostlar.

1.png
2.png
3.png
4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eski yuvarlak girişe ihtiyacınız var. Windows 7 kurarken mor yeşil yuvarlak girişleri kullanmalısınız. Anakartınızda vardır. Klavyenizin USB sanırsam. Bir arkadaşınızdan ödünç alabilirsiniz. "ps2" klavye diye geçiyor.

Hocam eski yuvarlak girişe ihtiyacınız var. Windows 7 kurarken mor yeşil yuvarlak girişleri kullanmalısınız. Anakartınızda vardır. Klavyenizin USB sanırsam. Bir arkadaşınızdan ödünç alabilirsiniz. "ps2" klavye diye geçiyor.
Çok teşekkür ederim, Allah razı olsun.
Çok özür dilerim, acaba win 7 harici bir format denesem yine aynı sorun yaşar mıyım? Bulamadım klavyeyi..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı