Çözüldü Format atarken ekranda kısa çizgi çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

a.capakli

Hectopat
Merhabalar, bilgisayarıma defalarca kez format attım ancak bu sefer bir sorunla karsılastım. Bilgisayarı USB bellek üzerinden baslatıyorum, ekrana - geliyor. Yanıp sönüyor ve gitmiyor. Flash bellek bozulmustur diye düşündüm, yeni USB bellek aldım ancak sorun hala devam ediyor. Format atacağım diski değiştirdim hala atamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum sevgili Technopat ailesi :)

Sistem:
  • MSI-G41M-P26 anakart.
  • 2+4 6 GB DDR3 1333 MHz RAM.
  • Xeon X5460 işlemci.
  • R7 240 ekran kartı.
  • James Donkey SSD.
  • Samsung HDD.

Çözüm
Farklı bir ISO yazdırınca sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Bu arada ben de şunu öğrendim; o çizgi bana PC'yi her açtığım da çıkıyordu. Bu normalmiş konuştuk forumdan biriyle ASUS ve ASRock marka anakartlarda oluyor dedi. Başka biri benim anakartım Gigabyte bende de oluyor dedi. Yani PC açılırken sol üstte kısa süreliğine çizgi çıkması bir sorun değilmiş.

Bu arada ben de şunu öğrendim; o çizgi bana PC'yi her açtığım da çıkıyordu. Bu normalmiş konuştuk forumdan biriyle ASUS ve ASRock marka anakartlarda oluyor dedi. Başka biri benim anakartım Gigabyte bende de oluyor dedi. Yani PC açılırken sol üstte kısa süreliğine çizgi çıkması bir sorun değilmiş.

Windows'un ya da bağladığın herhangi bir şeyin Boot edildiğini gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı