Çözüldü Format atarken ekranda kısa çizgi çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

a.capakli

Hectopat
Merhabalar, bilgisayarıma defalarca kez format attım ancak bu sefer bir sorunla karsılastım. Bilgisayarı USB bellek üzerinden baslatıyorum, ekrana - geliyor. Yanıp sönüyor ve gitmiyor. Flash bellek bozulmustur diye düşündüm, yeni USB bellek aldım ancak sorun hala devam ediyor. Format atacağım diski değiştirdim hala atamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum sevgili Technopat ailesi :)

Sistem:
  • MSI-G41M-P26 anakart.
  • 2+4 6 GB DDR3 1333 MHz RAM.
  • Xeon X5460 işlemci.
  • R7 240 ekran kartı.
  • James Donkey SSD.
  • Samsung HDD.

Çözüm
Farklı bir ISO yazdırınca sorun çözüldü.

Merhabalar, bilgisayarıma defalarca kez format attım ancak bu sefer bir sorunla karsılastım. Bilgisayarı USB bellek üzerinden baslatıyorum, ekrana - geliyor. Yanıp sönüyor ve gitmiyor. Flash bellek bozulmustur diye düşündüm, yeni USB bellek aldım ancak sorun hala devam ediyor. Format atacağım diski değiştirdim hala atamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum sevgili Technopat ailesi :)

Sistem:
  • MSI-G41M-P26 anakart.
  • Xeon X5460 işlemci.
  • R7 240 ekran kartı.
  • James Donkey SSD.
  • Samsung HDD.

O bana bilgisayarı her açtığımda oluyor. O küçük - çizgisinin ne anlama geldiğini bilen var mı? Ekranda sadece o duruyor diğer yerler hep siyah.

Boşluk tuşuna bas çek yapın veya bekleyin ben o olurken peynir ekmek yiyordum, geldiğimde format ekranı açılmıştı.

Sistem:
  • MSI-G41M-P26 anakart.
  • Xeon X5460 işlemci.
  • R7 240 ekran kartı.
  • James Donkey SSD.
  • Samsung HDD.
Ekranın fotoğrafını atsaydınız keşke.

Ekranın fotoğrafını atsaydınız keşke.

Lw3z1p.jpg

Boşluk tuşuna bas çek yapın veya bekleyin ben o olurken peynir ekmek yiyordum, geldiğimde format ekranı açılmıştı.

1 saat beklediğimde oldu ama format ekranı gelmiyor.

Hocam ISO'yu tekrardan yazın ve HDD takılı olmasın önyükleme sorunu yapabiliyor.
4-5 kere yazdırdım. hatta indirirken mi sorun oldu acaba diye tekrar indirip yazdırdım. bu tire işareti geliyor 30 saniye sonra falan formattaki Windows logosu 1 saniye görünüyor gidiyor. Sadece SSD takılıyken de denedim.

4-5 kere yazdırdım. hatta indirirken mi sorun oldu acaba diye tekrar indirip yazdırdım. bu tire işareti geliyor 30 saniye sonra falan formattaki Windows logosu 1 saniye görünüyor gidiyor. Sadece SSD takılıyken de denedim.
Hocam USB soketi değiştirin biraz da bekleyin sadece SSD takılı olsun yine yavaş USB 1.1 soketine takmış olabilirsiniz.

Geri
Yukarı