Format atarken kurulum başlıyorda kalıyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3100 / SAPPHIRE NITRO+ RX 5500XT SE 8GB / JAMES DONKEY Sata JD480 / Gigabyte B450M H / Apacer Panther 16 GB 3000 mhz / Power Boost VK-T01B 650W 80+Bronz
Meslek
Yazılım Geliştirici, Bilgisayar Teknikeri
Merhabalar, elimde Toshiba marka bir laptop var. Windows 10 için format atacaktım. Bilgisayarcıdan ISO dosyasını yazdım, oradaki laptopta denedik, çalıştı ancak şu anda bu laptopta dil seçeneğini seçtikten sorma kurulum başlıyor diyor ve burada bekliyor. Yaklaşık 1 saattir bekliyorum ama sonuç alamadım. USB'yi de değiştirdim ama sıkıntı aynı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhabalar, elimde Toshiba marka bir laptop var. Windows 10 için format atacaktım. Bilgisayarcıdan ISO dosyasını yazdım, oradaki laptopta denedik, çalıştı ancak şu anda bu laptopta dil seçeneğini seçtikten sorma kurulum başlıyor diyor ve burada bekliyor. Yaklaşık 1 saattir bekliyorum ama sonuç alamadım. USB'yi de değiştirdim ama sıkıntı aynı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sitesinden yükleme aracı ile Windows 10 güncel sürümünü indirin.
Medya oluşturma aracı ile USB içine aktarın ve BIOS içinden gerekli kurulumu yapın.

Sitesinden yükleme aracı ile Windows 10 güncel sürümünü indirin.
Medya oluşturma aracı ile usb içine aktarın ve BIOS içinden gerekli kurulumu yapın.
Bu arkadaşın dediğini yaptıktan sonra aynı hatayı alırsanız başka bir diske kurmayı deneyiniz.

Aynı sorunu bende yaşıyorum yavaş çalışıyor yükleniyor format atmıştım. Sonra driver le ilgili bir sorun oldu tekrar deniyorum olmuyor. 2 farklı Usb ile denedim birisi win 7 birisi win 10. 2 farklı harddiskle denedim hâlâ bir yavaşlık var. Bios sıfırladım. Bilgisayarı yeni topladım ikinci el olarak donanımla ilgili bir sorun olabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı