Format Atarken Mavi Ekran Sorunu

baris944

Hectopat
Daha fazla  
ASUS P4P800-X adında eski bir anakarta sahibim. BIOS'tan format atmaya çalışıyorum ama işlem sırasında mavi ekranla karşılaşıyorum. Dışarıdan çekilmiş resimler ekleyebilirim ihtiyaç olursa. Ne yapmam gerekiyor bu sistemi formatlamanın başka yolları var mıdır?

ASUS P4P800-X adında eski bir anakarta sahibim. BIOS'tan format atmaya çalışıyorum ama işlem sırasında mavi ekranla karşılaşıyorum. Dışarıdan çekilmiş resimler ekleyebilirim ihtiyaç olursa. Ne yapmam gerekiyor bu sistemi formatlamanın başka yolları var mıdır?
Çok yüksek ihtimalle HardDiskiniz ölmüş. Tabi buna kesin emin olabilmemiz için o mavi ekran hatasının fotoğrafını net bir şekilde paylaşır mısınız?

Az önce format atmayı başardık bu seferde böyle bir sorunum var. Anakart cok eski olduğu için USB fotmatı desteklemiyor sanırım.
1556389784989-976382244.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
3 kere farklı yerden indirdim denedim. Temiz olarak indirebileceğim bir yer bulamıyorum biraz daha bakıp buraya dönüş yapacağım.
Böyle bir sorun şimdide
Çok yüksek ihtimalle HardDiskiniz ölmüş. Tabi buna kesin emin olabilmemiz için o mavi ekran hatasının fotoğrafını net bir şekilde paylaşır mısınız?
ISO dosyasında bir problem ya da donanımsal bir problem olabilir.
Sanırım ISO dosyanızda bir sorun var. Başka bir yerden indirmeyi deneyin.
20190427_223954.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı