Çözüldü Format atarken "Windows Microsoft Yazılım Lisans Koşulları'nı bulamıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Novester

Attopat
Daha fazla  
Selamlar, bilgisayarıma format atacağım sırada ürün anahtarım yok seçeneğini seçtikten sonra böyle bir sorum ile karşı karşıya kalıyor ve sürümü seçtikten sonra bu hatayı alarak ilerleyemiyorum.

20210520_224350.jpg
20210520_230730.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GPT ile yazdığımm ISO dosyası ile format atmaya çalışırken disk bölümünde hata alıyordum. Hatanın çözümü için de diski cmd yardımı ile sıfırlamak gerekiyor ve daha sonra convert atmam gerekiyor. Ben diski olduğu gibi sıfırlayamam. Ya da ISO dosyasını MBR olarak yazmak. Bundan dolayı MBR kurdum. Bu hatayı aldığım format diski MBR, sizce bunun ile ilgili bir sorun oluşmuş olabilir mi?
ISO'yu tekrar yapman gerekebilir.

ISO'yu tekrar yap, ya da "sources" klasöründen setup'ı açmayı dene.
GPT ile yazdığımm ISO dosyası ile format atmaya çalışırken disk bölümünde hata alıyordum. Hatanın çözümü için de diski cmd yardımı ile sıfırlamak gerekiyor ve daha sonra convert atmam gerekiyor. Ben diski olduğu gibi sıfırlayamam. Ya da ISO dosyasını MBR olarak yazmak. Bundan dolayı MBR kurdum. Bu hatayı aldığım format diski MBR, sizce bunun ile ilgili bir sorun oluşmuş olabilir mi?
ISO'yu tekrar yapman gerekebilir.

ISO'yu tekrar yap, ya da "sources" klasöründen setup'ı açmayı dene.

Çözüm

Geri
Yukarı