Format atıldığında masaüstünde dosyalar kalıyor

ryuz4ki

Decapat
Daha fazla  
Arada bir format atıyorum ve attığımda daha önceden masaüstünde olan dosyalar silinmiyor. Nasıl düzeltebilirim format attığımda her şeyin silinmesi için?
Dosyalar ekteki gibi. Kendikilerimi sildiğim için internetten aldım.

Dosya Ekleri

• qwe.png
    qwe.png
    63,7 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
ISO dosyası indirip USB diskinize yazdırmalısınız. Sonra diskinizi tamamen biçimlendirmeniz gerekli. Yükseltme yapmak format atmak değildir.

ISO dosyası indirip USB diskinize yazdırmalısınız. Sonra diskinizi tamamen biçimlendirmeniz gerekli. Yükseltme yapmak format atmak değildir.
Öyle yapıyorum zaten. USB'den atıyorum formatı. Yükseltme yapmıyorum Windows 11 kullanıyorum zaten neye yükselteceğim :D diğer her şey siliniyor sadece masaüstünde fotoğraftaki gibi dosyalar kalıyor.

Öyle yapıyorum zaten. USB'den atıyorum formatı. Yükseltme yapmıyorum Windows 11 kullanıyorum zaten neye yükselteceğim :D diğer her şey siliniyor sadece masaüstünde fotoğraftaki gibi dosyalar kalıyor.
Diskleri sil-biçimlendir yapıyor musunuz? Biçimlendirdiğiniz diskte böyle bir şey olmamalı.

Öyle yapıyorum zaten. USB'den atıyorum formatı. Yükseltme yapmıyorum Windows 11 kullanıyorum zaten neye yükselteceğim :D, diğer her şey siliniyor sadece masaüstünde fotoğraftaki gibi dosyalar kalıyor.
Elinizde başka bir bilgisayar varsa onda da deneyin, bu arada forumun bir bug'ını buldum, Windows 11 kullanıyorsunuz ama Windows 10 gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı