Format atınca Windows lisansı silinir mi?

Araştırdım ama hala tam emin olamadım. Ben Yazılımbudur adlı siteden 30 TL'ye Windows 10 Pro lisansı aldım. Yeni PC bileşenleri aldığım için PC'ye format atıp Windows'u tekrardan kurmak istiyorum. 30 TL'ye aldığım lisans gider mi? Key'i Gmail'den attıkları için Key hala duruyor. Eğer lisans giderse anahtarı tekrardan kullanabilir miyim?

Araştırdım ama hala tam emin olamadım. Ben Yazılımbudur adlı siteden 30 TL'ye Windows 10 Pro lisansı aldım. Yeni PC bileşenleri aldığım için PC'ye format atıp Windows'u tekrardan kurmak istiyorum. 30 TL'ye aldığım lisans gider mi? Key'i Gmail'den attıkları için Key hala duruyor. Eğer lisans giderse anahtarı tekrardan kullanabilir miyim?
Eğer anakartı değiştirmeyecekseniz lisans gitmez.

Aynı Key'i ben de aldım anakartımı da değiştirdim. Lisans hala duruyor, e postaya kayıtlı çünkü. Anakarta gömülü Key bana hurafe gibi geliyor.
Microsoft hesabınız ile oturum açın hocam mutlaka. İlerde anakartı da değiştirirseniz lisansınız gitmesin.

Microsoft hesabınız ile oturum açın hocam mutlaka. İlerde anakartı da değiştirirseniz lisansınız gitmesin.
Microsoft hesabı ile ile oturum açtım zaten.
sonradan aldığın için retail key oluyor normal şartlarda kullanabilmen lazım.
Ben cmd'ye slmgr.vbs /dli yazınca videodaki adamda retail yazarken bende volume_mak yazıyor bir şey fark eder mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı