Format atmadan SSD PC'ye tanıtılabilir mi?

mutlu28

Hectopat
Merhabalar, masaüstü bilgisayarımda 240GB'lık SSD mevcut ama tahmin edebileceğiniz gibi yeri doldu. 500GB'lık bir SSD daha sipariş ettim, bunu bilgisayara format işlemi yapmadan bilgisayarıma tanıtabilir miyim? Şimdiden.

Evet. Disk yönetiminden yeni birim oluşturmanız yeterli olur. Diski takarken sistemin elektrik bağlantısını kesmeyi unutmayın.

Merhabalar, masaüstü bilgisayarımda 240GB'lık SSD mevcut ama tahmin edebileceğiniz gibi yeri doldu. 500GB'lık bir SSD daha sipariş ettim, bunu bilgisayara format işlemi yapmadan bilgisayarıma tanıtabilir miyim? Şimdiden.

Evet taktığın gibi görecektir biçimlendirip kullanmaya başlayabilirsin.

Tanıtılabilir. Disk yönetimini açıp oradan "Boş birim" gibi bir şey yazan 500 GB üzerine sağ tıklayıp "Yeni Birim" dersen kurma işlemi önüne serilir. Gerisi sende zaten.

Yok internetten baktım biraz da hepsi dosyalarınızı aktarın kurul USB'si hazırlayın gibi format adımlarını anlatıyorlar emin olmak için sordum teşekkür ederim.

Sıfırdan sistem topluyor olsaydınız evet fakat siz zaten halihazırda bulunan sisteminize SSD takviyesi yapmışsınız böyle bir durumda yukarıdaki arkadaşların dediğini yapmanız gerekiyor sıfırdan format atmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı