Format attıktan sonra Asus monitörün görüntüsü bozuldu

KhannnTR

Hectopat
Format attıktan sonra bu şekilde oldu ve AMD'den özel çözünürlük oluşturamıyorum. 75 Hz oynamak istiyorum ama özel çözünürlük de oluşturamadığım için oynayamıyorum.

LlDkSg.jpg

Ekran kartı sürücüsünü yükleyin. Bunun yanında diğer sürücüleride yükleyin sorun düzelir.

Format attıktan sonra bu şekilde oldu ve AMD'den özel çözünürlük oluşturamıyorum. 75 Hz oynamak istiyorum ama özel çözünürlük de oluşturamadığım için oynayamıyorum.

Eki Görüntüle 652201
PC'ye yazılım yüklemekle neden monitör bozulsun? Ekran kartı driverını kurun, çözünürlükten ayarlayın istediğiniz ekranı, hallolur.

Sistem güncellemelerini tamamen yüklenmesi sonrası düzelir. Düzelme genelde grafik işlemcisi yani ekran kartı sürücüsünün güncellenmesi, yüklenmesi sonrasında düzelir.

Ayrıca monitör çözünürlüğü ve ölçek neyse o şekilde kullanın. Yanlış ölçeklendirme görüntü bozulmalarına sebep olabilir.

Sürücüleri kurdum zaten AMD'den özel çözünürlük de oluşturamıyorum şu an görüntü sorununu çözdüm çözünürlüğü değiştirip tekrar eski çözünürlüğe geçince düzeliyor. Normalde özel çözünürlük ile 1920x1080 çözünürlüğünü kullanıyordum fakat şuan özel çözünürlük ekleyemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı