Format Attıktan Sonra GTA 5'i Tekrar İndirmek Gerekir mi?

Veysel karani

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde gta 5'i voidu'dan aldım. SC'den etkinleştirdim, setup tool indirdim ve gta 5'i D: diskine kurdum. Size sorum, format atarsam bir daha mı indirmem lazım ?

Sistemin C:'ye kuruluysa ve sadece oraya format atılırsa dosyalar yerinde kalacaktır. Ancak formattan sonra bilgisayar GTA'yı kurulu bir oyun olarak görmeyecektir. Voidu'dan aldığına göre Social Club üzerinden oynuyorsun. Social Club'ta kurulu olma gerekliliğinin olup olmadığını bilmiyorum. Tahminime göre oynayabilirsin. Ama emin olamadım.

Hayır. Kısaca yapacağınız işlemi anlatayım. Öncelikle oyunu kurmak için indirdiğiniz Setup dosyasına ihtiyacınız olacak. Yaklaşık olarak 170 MB olması lazımdı. Daha sonra yine normal bir şekilde oyunu kurmaya başlayın. Oyun size nereye kurulacağını sorduğunda D sürücüsüne GTA 5 adında bir klasör açın ve buraya kurması gerektiğini işaretleyin. Yine normal bir şekilde oyunu indirme işlemini bekleyin. Bir kaç dosya indikten sonra indirmeyi kapatın. Daha sonra GTA 5 adındaki klasörün içindeki dosyaları silin ve hali hazırda bulunan dosyaları onun içine kesip yapıştırın. Böylelikle oyun kendini yüklendi varsayacak ve exe. dosyasından normal bir şekilde oyunu çalıştırabileceksiniz. Her formattan sonra bizzat kendim yapıyorum. Doğru yapıldığında sorun olmuyor.
Not : Bahsettiğim 170 MB lık Setup dosyasını Social Club üzerinden indireceksiniz.
Ekran Görüntüsü (64).png

Şimdi gta v in yüklü olduğu dosyadan ayrı bir dosya açıp , gta v in buraya yüklenmesini isteyecem. Ardından social club ve Diretx kurulduktan sonra dosyadakileri silip , şimdi yüklü olan dosyaları mı içine atacağım ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı