Format attıktan sonra silinen belgeleri kurtarmak

lowlow

Decapat
Katılım
28 Temmuz 2018
Mesajlar
80
Merhabalar, neredeyse 3 veya 5 yıllık görseller, yedeklemeler ve birçok şey vardı içerisinde fakat format attıktan sonra bilgisayar kısmında taşınabilir hdd'yi göremeyince youtube'da biraz araştırma yaptım ve sonuç disk yönetiminden birimi silip tekrar yapın diye söylenince maalesef direkt yaptım. Ve içerisinde hiçbir şey yoktu bunu geri getirmemin imkanı yok mudur? Vefat eden anneannemin fotoğrafları ve manevi olarak önemli şeyler vardı.

Adsız.png
 

YFK

Centipat
Katılım
16 Şubat 2021
Mesajlar
2.260
Makaleler
2
Çözümler
15
Merhabalar, neredeyse 3 veya 5 yıllık görseller, yedeklemeler ve birçok şey vardı içerisinde fakat format attıktan sonra bilgisayar kısmında taşınabilir HDD'yi göremeyince YouTube'da biraz araştırma yaptım ve sonuç disk yönetiminden birimi silip tekrar yapın diye söylenince maalesef direkt yaptım. Ve içerisinde hiçbir şey yoktu bunu geri getirmemin imkanı yok mudur? Vefat eden anneannemin fotoğrafları ve manevi olarak önemli şeyler vardı.

Eki Görüntüle 1023023

Veri kurtarma programları ile verilerinizi kurtarmayı deneyebilirsiniz.
 
KS
lowlow

lowlow

Decapat
Katılım
28 Temmuz 2018
Mesajlar
80
Hocam Allah rahmet eylesin öncelikle. Araştırmalarıma göre EaseUS data Recovery programı ile verilerini kurtarabilirsin.
Veri kurtarma programları ile verilerinizi kurtarmayı deneyebilirsiniz.
Güzel dilekleriniz ve yardımınız için teşekkür ederim. Şu an 145394 file bulduğunu 5 saatin sonunda sonuçlanacağını söylüyor umarım her şey düzelir. :)
 
Yukarı