Format Attıktan Sonra Silinen Dosyaları Kurtarma

A

Adsız 1

Ziyaretçi
Merhaba, ben bir virüs kaptım ve tamirciye götürdüm. Format atıp getirdi ama C dizinindeki veriler silinmiş ve ayrıca D diskinde yer yoktu. O silinen dosyaları tekrar geri kurtarmam mümkün olur mu?

Muhtemelen komple sıfırlamıştır. Bu durumda bunun bir çağresi yok diye biliyorum.

"Recuva" diye bir yazılım var. O yazılımla dosyalarınızın bir kısmını kurtarabilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz.

Bu yazılımla SD kartımdaki verilerin bir kısmını ve ablamın bilgisayarındaki verilerin bir kısmını kurtarabilmiştim.

Bu tür yazılımlarla, dosyalarınızın tamamını kurtarabileceğinizin garantisini veremem.

HDD'deki veriler, üzerine veri yazılana kadar silinmez aslında.

"Recuva" diye bir yazılım var. O yazılımla dosyalarınızın bir kısmını kurtarabilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz.

Bu yazılımla SD kartımdaki verilerin bir kısmını ve ablamın bilgisayarındaki verilerin bir kısmını kurtarabilmiştim.

Bu tür yazılımlarla, dosyalarınızın tamamını kurtarabileceğinizin garantisini veremem.

HDD'deki veriler, üzerine veri yazılana kadar silinmez aslında.
Hepsi olmaz mı ?

C dizininde Windows.old klasörü var mı?
Maalesef, yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı