Format esnasında MBR ve kurtarma oluşturmadı

Keremss

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, ben laptopuma format atıyordum yeni alanlar açtım ama kurtarma ve MBR(ayrılmış) alanı oluşturmadı sıkıntı olur mu? Nasıl düzeltebilirim?

Sonradan düzeltemezsin ama şu komutları girip ekran görüntüsü atar mısın?
CMD'yi yönetici olarak açıp şu komutları gir.
-Disk part
-List disk
-Sel disk x (burası windows'u nereye kurulu ise onun numarası)
-List partition

Kastettiğiniz EFI ve kurtarma bölümü oluşmamışsa UEFI kurulum yapmamışsınız demektir. USB'yi FAT32 olarak formatlayın Windows ISO sunu çift tıklayıp açın kopyala ve USB'ye yapıştır yapın tamamdır. Bu haliyle yeniden yapın kurulumu ama ayrıca yeni bölüm diyerek EFI ve kurtarma bölümleri oluşturmasını sağlayın.

Kastettiğiniz EFI ve kurtarma bölümü oluşmamışsa UEFI kurulum yapmamışsınız demektir. USB'yi FAT32 olarak formatlayın Windows ISO sunu çift tıklayıp açın kopyala ve USB'ye yapıştır yapın tamamdır. Bu haliyle yeniden yapın kurulumu ama ayrıca yeni bölüm diyerek EFI ve kurtarma bölümleri oluşturmasını sağlayın.
hemen deniyeceğim
iso dosyasını açıp attığımda bir dosyada dosya çok büyük dedi rufus ile yapınca ise fat32 seçilmiyor
Sonradan düzeltemezsin ama şu komutları girip ekran görüntüsü atar mısın?
CMD'yi yönetici olarak açıp şu komutları gir.
-Disk part
-List disk
-Sel disk x (burası windows'u nereye kurulu ise onun numarası)
-List partition
tüm parçaları sildim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı