Çözüldü Format nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
16 GB var da ben hiç bir şey bilmiyorum o yüzden oradan sıfırlamak istedim. Ama sorun oluyorsa dediginiz gibi yapıcam.
Çok çok kolay bir işlem. Kısaca özetlersem ;
1- Rufus ve iso dosyasını indirip yazdırma işlemini yapın.
2- Yazdırma işlemi bittikten sonra boot menüden UEFI olarak kurulum yapacaksanız ''UEFI SANDISK XX'' gibi bir şey yazar onu seçin.
3- Kurulum ekranı gelince ''Özel'' seçeneğini seçin.
4- Disk ekranı geldiğinde diskleri silin ya da biçimlendirin.
Kabaca böyle oluyor, attığım videodan daha detaylı anlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz, yardım etmeye çalışırım. Bu arada eğer eski bir bilgisayara sahipseniz Rufus'ta MBR şeklinde yazdırmanız gerekiyor.

Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz, yardım etmeye çalışırım. Bu arada eğer eski bir bilgisayara sahipseniz Rufus'ta MBR şeklinde yazdırmanız gerekiyor.
Windows 10 un içinden sıfırlama var dı galiba. O daha kolay değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı