Format nasıl atılır?

348103

Hectopat
Şöyle temiz problem çıkmayacak bir format nasıl atılır ayrıntılı anlatırsanız sevinirim. (Rehberi varsa onu da atabilirsiniz.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey soracağım sıfırlama ile format arasında fark var mıdır? @461132 @Emin Lüleci @DarkManN @f. Baha @MertDaniel00 @437935 @Tekin Alakuş.
Buyrun burada yazıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda adam ISO dosyasına yazın demiş dakika 2:31 de acaba USB'ye yazmamız gerekmezmi USB'den kuruyorsak.@tomjohnson @Emin Lüleci @DarkManN @f. Baha @MertDaniel00 @437935 @Tekin Alakuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda adam ISO dosyasına yazın demiş dakika 2:31 de acaba USB'ye yazmamız gerekmezmi USB'den kuruyorsak.@tomjohnson @Emin Lüleci @DarkManN @f. Baha @MertDaniel00 @437935 @Tekin Alakuş.
Rufus yazılımı ile USB'ye yazdıracaksınız.

Bir de kusura bakmayın hocalarım çok soru sordum ama yanlış bir şey yaparım diye korkuyorum internette gördüm sanırım kapanmadan 10 saniye falan sayıp öyle USB çekin diyordu onun tam olayı nedir?

Geri
Yukarı