Format nasıl atılır?

uwu emrw kun

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Bilgisayarıma format atmak istiyorum. Ailemde bilgisayarı kullanıyordu bende kendime özel oturum açtım ancak dosyalar karıştı. Örneğin D dosyası şöyle gözüküyor:

1623946639607.png

C ve D'ye format atmak istiyorum.

Bilgisayarıma format atmak istiyorum. Ailemde bilgisayarı kullanıyordu bende kendime özel oturum açtım ancak dosyalar karıştı. Örneğin D dosyası şöyle gözüküyor:

Eki Görüntüle 1072351

Sebebi anlamadım bir daha anlatabilir misiniz? (format atma kısmı dışında)

Eki Görüntüle 1072351

Formattan ziyade bu bir sorun değil aslında. O bölgede boş bir yere sağ tıklayıp "Gruplandırma Ölçütü" sekmesinden "Yok" seçeneğini seçerseniz normal hale döner.

Sebebi anlamadım bir daha anlatabilir misiniz? (format atma kısmı dışında)
Dosyalar çok karıştı düzen seven biriyim bu pek önemli değil ama bayağı bir dosyayı yanlış yere kopyaladım sanırım çünkü çok yer yiyen dosyalar var ve silmek zor geliyor. Ayrıca format atmak zaten istiyordum.

Dosyalar çok karıştı düzen seven biriyim bu pek önemli değil ama bayağı bir dosyayı yanlış yere kopyaladım sanırım çünkü çok yer yiyen dosyalar var ve silmek zor geliyor. Ayrıca format atmak zaten istiyordum.

Bilgisayarınızdaki resim video belge gibi önemli dosyalarınızı başka bir depolama birimine alın sonra tüm sürücüleri formatlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı