Format sırasında birden fazla depolama seçeneği

Merhaba, format ekranına gelene kadar bir problem yoktu fakat Windows kurulum ekranında karşıma birden fazla seçenek çıkıyor bu ekranda SSD'imi seçip geçiyorum ama Windows kurulurken hata veriyor ve aynı ekrana geri atıyor sebebi nedir nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

IMG_20210620_154518.jpg

Bunlar tek diskin bölünmüş halidir. Eğer her şeyi silip 0 dan kurulum yapacaksan, hepsini silip tekrar oluştur. Yok benim içinde değerli bilgilerim var diyorsan sürücü 1'e gelip onu biçimlendirip oraya yükleme yapabilirsin.

Sürücü 1'deki tüm bölümleri alttan sil yap. Tek parça ayrılmamış alan olsun. Sonra ona yeni deyip kuruluma başla. 120 GB SSD kullanıyorsun sanırım.

Bunlar tek diskin bölünmüş halidir. Eğer her şeyi silip 0 dan kurulum yapacaksan, hepsini silip tekrar oluştur. Yok benim içinde değerli bilgilerim var diyorsan sürücü 1'e gelip onu biçimlendirip oraya yükleme yapabilirsin.
Hocam bazı bölümler silinmiyor anlamış değilim henüz
Sürücü 0 HDD galiba sürücü 1'den uygun bölümü seç.

Sürücü 1 bölüm 2 benim Windows'u kuracağım SSD onu seçip devam et dediğimde hata ile karşılaşıyorum hata kodu 0x8007025d.

Sürücü 1 bölüm 2 benim Windows'u kuracağım SSD onu seçip devam et dediğimde hata ile karşılaşıyorum hata kodu 0x8007025d.
Bazı bölümler zaten silinmez. O bölümler düşük boyutta olurlar. Onu Windows kendisi ayarlıyor.

Bu hata bozuk veri gönderim hatasıdır. Acaba yeniden yazdırma gibi bir şansınız var mı? Veya başka bir formatta.

Bazı bölümler zaten silinmez. O bölümler düşük boyutta olurlar. Onu Windows kendisi ayarlıyor.
Evet bazılarının silinmediğini anladım hocam o yüzden silinenleri silip ssd yi seçtim ama sonrasında hata ile karşılaştım
Bu hata bozuk veri gönderim hatasıdır. Acaba yeniden yazdırma gibi bir şansınız var mı? Veya başka bir formatta.
Başka bir USB ile denesem olur mu acaba? Bu imkanım mevcut.

Dosya Ekleri

• 16241936939706663353637830818143.jpg
    16241936939706663353637830818143.jpg
    358,5 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı