Format sırasında birden fazla depolama seçeneği

Merhaba, format ekranına gelene kadar bir problem yoktu fakat Windows kurulum ekranında karşıma birden fazla seçenek çıkıyor bu ekranda SSD'imi seçip geçiyorum ama Windows kurulurken hata veriyor ve aynı ekrana geri atıyor sebebi nedir nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

IMG_20210620_154518.jpg

Bir de öyle deneyin. Eğer sisteminiz yeniyuse UEFI ile yazdırın.

Tamamdır hemen deneyip geliyorum.
Bir de öyle deneyin. Eğer sisteminiz yeniyuse UEFI ile yazdırın.

Şimdi deneyip geldim UEFI ile fakat halen olmuyor, konunun ilk başında attığım fotoğrafta çıkan seçenekler ile bir alakası olabilir mi onları silerek mi yapmalıyım?

Son düzenleme:
Tamamdır hemen deneyip geliyorum.

Şimdi deneyip geldim UEFI ile fakat halen olmuyor, konunun ilk başında attığım fotoğrafta çıkan seçenekler ile bir alakası olabilir mi onları silerek mi yapmalıyım?
Önemli verilerin yoksa deneyip yap derim. Ama olmazsa tüm verilerin gider.

Arkadaşlar sorun USB'de imiş, başka bir bilgisayardan başka bir USB cihazına 'Media Creation Tool' attım. Attığım USB cihazını seçip gereksiz depolama alanlarını silip kuruluma devam ettim. Çok kısa bir süre içerisinde format gerçekleşti.

Arkadaşlar sorun USB'de imiş, başka bir bilgisayardan başka bir USB cihazına 'Media Creation Tool' attım. Attığım USB cihazını seçip gereksiz depolama alanlarını silip kuruluma devam ettim. Çok kısa bir süre içerisinde format gerçekleşti.
İşinizi başarıyla bitirmenize sevindim. Benim eğer bir faydam olduysa ne mutlu bana.

Geri
Yukarı