Format sonrası 480 GB SSD dolu gözüküyor

tommyhewitt

Hectopat
Herkese merhabalar. Dün akşam format attığımda 480 GB'lık SSD'im format bittiğinde 133 GB kullanımda, 347 boş gösteriyor. Windows 11'in kendisinin 133 GB olduğunu düşünmüyorum. Sorun sizce nerededir, nereyi yanlış yaptım? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows.old klasörü oluşmuş.

Yanlış anlaşılmasın cevap seçerken benim mesajımı seçmeniz iyi olur, Windows.old klasörü hakkında da bilgi verdim ve diğer ihtimalleri de söyledim.

@Shinya Kogami komik olan ne?

Aslında komik olduğu için değil hoşuma gittiği için gülmüştüm ama madem hesap soracak kadar alınganlık yaptınız komik olanı söyleyeyim,
Zaten aynı yorumdan birden fazla yapılmışken yine aynı yorumu yapıp ki bu forum kurallarında yazıyor olması gerekiyor, bir de üstüne ödül istemek. Komik.

Aslında komik olduğu için değil hoşuma gittiği için gülmüştüm ama madem hesap soracak kadar alınganlık yaptınız komik olanı söyleyeyim,
Zaten aynı yorumdan birden fazla yapılmışken yine aynı yorumu yapıp ki bu forum kurallarında yazıyor olması gerekiyor, bir de üstüne ödül istemek. Komik.
Ödül olmuyor bu,ayrıca dediğim gibi diğer olasılıklar hakkında bilgi verdiğim ve Windows.old hakkında bilgi verdiğim için öne çıkmasını istedim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı