Format sonrası 9600GT düşük performans

Yaşar Ulaş

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1 Ay önce falan NVIDIA 9600GT ekran kartı almıştım. İdareten LoL, CS:GO hatta internet Cafe Simulator'ü bile 60 FPS'de oynuyordum ancak bir sorundan dolayı format atmak zorunda kaldım. Ekran kartımın performansı aşırı derece düştü. Ekran kartı olmadığı haline döndü, GPU-Z uygulamasında Memory size 0 MB yazıyor bazı şeylerde 0 gösteriyor. Ekran kartı: 1GB 256Bit.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    21,7 KB · Görüntüleme: 39
1 Ay önce falan NVIDIA 9600GT ekran kartı almıştım. İdareten LoL, CS:GO hatta internet Cafe Simulator'ü bile 60 FPS'de oynuyordum ancak bir sorundan dolayı format atmak zorunda kaldım. Ekran kartımın performansı aşırı derece düştü. Ekran kartı olmadığı haline döndü, GPU-Z uygulamasında Memory size 0 MB yazıyor bazı şeylerde 0 gösteriyor. Ekran kartı: 1GB 256Bit.
Formattan sonra drıverlar silinmiş olabilir, yüklediniz mi ? Ayrıca Nvıdıa 3D ayarlarınız sıfırlandı, ayarlarınızı tekrar yapın.

Driver larınız güncel mi?

1-Windows Update'leri yapın.
2.Pil seçeneklerinden yüksek performansa alın.
3-Ekran sürücünüzden gerekli performans ayarlamalarını yapın.
4-Ayarlardan gizlilikten arka plan programlarına gelerek kapatın gereksiz RAM yemeyi önliyecektir.

Hocam Windows kurduğu sürücüleri kullanıyorsunuz bu yüzden performans düşüşü oluyor sürücü tarihine bak 2009
Konuyu hortlattığımın farkındayım

Yeni konular

Geri
Yukarı