Format sonrası A320 S2H BIOS'unda sıkıntı olur mu?

LastRienn

Picopat
Daha fazla  
Hazır PC aldım geldiğinden beri hiç BIOS falan ellemedim az sonra format atacağım yani bir nevi fabrika ayarlarına geri döndüreceğim. Bu işler hassas ve pek bilgim yok. Format attıktan sonra ne yapmalıyım BIOS konusunda? Otomatikman gelir mi?

Anakart: Gigabyte A320 S2H

Hazır PC aldım geldiğinden beri hiç BIOS falan ellemedim az sonra format atacağım yani bir nevi fabrika ayarlarına geri döndüreceğim. Bu işler hassas ve pek bilgim yok. Format attıktan sonra ne yapmalıyım BIOS konusunda? Otomatikman gelir mi?

Anakart: Gigabyte A320 S2H
Bir sorun olmaz zaten BIOS anakart ile ilgili, normal yükleyebilirsiniz işletim sistemini ben öyle yapmıştım.

BIOS güncellemesi farklı bir durum. Format atabilirsiniz.

Anakart: Gigabyte A320 S2H.

Kanka BIOS ve foormat alakasız şeyler. 50 tane sistem kur yine bir şey olmaz. Ben Dual kali/wifislax/windows kullanıyorum. Sıkıntı 0. eski anakartta bile sıkıntı olmaz. DDR2'lerde BIOS'ta değil de Windows çökebilir Dual Boot olayında.

Yeni konular

Geri
Yukarı