Format sonrası dizüstü aşırı ısınıp kapanıyor

Ulaş Çiftçi

Centipat
Daha fazla  
Laptopa format attırdım ama aşırı ısınma oluştu sonra aşırı ısınmadan kapandı her açtığımda tekrar kapanıp açılıyordu. Tamirciye verdikten sonra Windows'u kendim indirdim ama aybı ısınma problemi tekrar oldu. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sistemsel bir sorun olması için Windows'u crack indirmiş olman gerekiyor eğer indirmediysen donanımsal sorun var. Fan temizliği ve termal macun değişmesi gerek.

Hocam sistemsel bir sorun olması için Windows'u crack indirmiş olman gerekiyor eğer indirmediysen donanımsal sorun var. Fan temizliği ve termal macun değişmesi gerek.
Şimdi şöyle Windows orjinal vardı bende bilgisayarda bir sorun oluştu tamirciye verdim oda crack indirmiş Windowsu ondan berş böyle çabuk ısınıp kapanıyor şuanda hiç açamıyorum direk mavi ekranda başlatılamadı hatası alıyorum.

Şimdi şöyle Windows orijinal vardı bende bilgisayarda bir sorun oluştu tamirciye verdim oda crack indirmiş Windows'u ondan berş böyle çabuk ısınıp kapanıyor şu anda hiç açamıyorum direk mavi ekranda başlatılamadı hatası alıyorum.

Hocam şu an bilgisayarca crackli Windows varsa USB ile orijinal Windows kurun. Cracklı Windows'ta arkada mining işlemi çalıştırıyor olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı