Format sonrası FPS düşüşü

dyspaire

Hectopat
Formattan önce 300 FPS alıyordum şimdi 100'lerde alıyorum.
Ve böyle bir hata alıyorum bilgisayar açılırken 3 de 1 falan.
WhatsApp Image 2020-01-30 at 12.14.31.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
FX işlemci ile formattan önce de 300 FPS alamazdın. Bu yüzden kanıtın yoksa bu iddianı geçersiz sayabilirim...

Ekran kartını da yazmamışsın zaten.

Söz konusu hata için de BIOS'a gir, Load Optimized Defaults de ve Save & Exit yap.

FX işlemci ile formattan önce de 300 FPS alamazdın. Bu yüzden kanıtın yoksa bu iddianı geçersiz sayabilirim.

Ekran kartını da yazmamışsın zaten.

Söz konusu hata için de BIOS'a gir, Load Optimized Defaults de ve Save & Exit yap.
Evet haklısınız oyununa göre değişiyor fakat CS GO oynuyorum yaklaşık 300 270 alıyordum, bu yüzden yazdım. Dediğiniz gibi BIOS'dan o ayarıda yaptım fakat bir değişiklik olmadı :(
Ekran kartım: AMD Radeon HD 7800 serisinden 7850.
@dyspaire, BIOS için @Recep Baltaş'ın dediğini uygula, ekran kartın ne veya sürücüleri yüklü mü?
Driver Booster Pro ile hepsini güncelledim fakat ne kadar hepsi güncel emin değilim orada güncel yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş Merhaba, Corsair Vengeance RGB Pro 32 GB (2 X 16 GB) 3200MHz CL16-18-18-36 mı daha iyi performans verir? Yoksa G.Skill Trident-Z RGB 32 GB (2 X 16 GB) 3200MHz CL16-18-18-38 mi daha iyi performans verir?

@Recep Baltaş Merhaba, Corsair Vengeance RGB Pro 32 GB (2 X 16 GB) 3200MHz CL16-18-18-36 mı daha iyi performans verir? Yoksa G.Skill Trident-Z RGB 32 GB (2 X 16 GB) 3200MHz CL16-18-18-38 mi daha iyi performans verir?
Konu dışı olmuş.
Ikisi arasında fark olsa bile gözle görünür fark olmayacaktır. Sadece G. Skill Trident in son Cl değeri farklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı