Format sonrası internete kablosuz bağlanılmıyor

Ecukulli

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar bilgisayarıma format attım sağ altta aynı sekilde simge cıktı ama ustunde carpi var ve kablolu bağlanmam gerekiyor. Kablosuz baglantı yok nasıl kablosuz baglanıcam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar bilgisayarıma format attım sağ altta aynı sekilde simge cıktı ama ustunde carpi var ve kablolu bağlanmam gerekiyor. Kablosuz baglantı yok nasıl kablosuz baglanıcam?
Kablosuz adaptörünüzün sürücüsü format sonrası silinmiştir. Bize kablosuz adaptörünüzün marka ve modemini belirtin, biz size yardımcı oluruz.

Aygıt yöneticisinden Ağ bağdaştırıcıları sekmesi altında bilinmeyen aygıtı bulun, sağ tıklayıp özellikler bölümünden aygıt kimliğini bulun. Daha sonra internete bağlanabilen bir cihazdan donanım kimliğini aratıp gerekli driveri indirin. Bilgisayarınıza USB ya da telefon ile driveri aktarın, kurun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı