Format sonrası neler yapılır?

schatten

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Format sonrası driverlarımı programlar yardımıyla kurdum bu yüzden oyunlarda istediğim FPS değerlerini elde edemiyorum. Ekran kartı sürücüsünü sitesinden indireceğim peki ekran kartı hariç başka donanımların driverları yok mu? Neler kurmam neler yüklemem gerektiğini tek tek yazıp bilgilendirirseniz sevinirim.

Sistem parçalarınız nedir bilmeden herhangi bir driver öneremeyiz.

Öncelikle selamlar. Format sonrası driverlarımı programlar yardımıyla kurdum bu yüzden oyunlarda istediğim FPS değerlerini elde edemiyorum. Ekran kartı sürücüsünü sitesinden indireceğim peki ekran kartı hariç başka donanımların driverları yok mu? Neler kurmam neler yüklemem gerektiğini tek tek yazıp bilgilendirirseniz sevinirim.
Programlar yardımı ile derken, Driver Booster ve benzeri yazılımlar mı kullandınız?

Ana kartın nedir.

Sürücüleri Yükle | NVIDIA ekran kartı sürücüsünü bul ve indir.

Unutulmaması gerekenler.

• DirectX

• Visual C++ Redistributable Runtime

Yeni konular

Geri
Yukarı