Format sonrası oyun performansında düşüş

Alperen Bastan

Kilopat
Daha fazla  
Sistem bir anda aşırı kasamaya başladı. CS:GO da 200 FPS aldığım oyundan 20 FPS almaya başladım. Bu sorun dün akşam R6 Siege oynarken başıma gelmişti. Ben de bilgisayarı kapatıp yarın çözülür diye düşünmüştüm ama öyle olmadı. Sabahtan beri çözmeye uğraşıyorum. Ekran kartını daha yeni güncelledim.

Bilgisayar formatlı değilken, yaptığınız Windows ayarlarını eskisi gibi düzenlediniz mi? Çünkü bazı Windows güç ayarları performansı etkiliyor

hocam bende anlamadım
Driverların hepsi yüklü mü ?
format sonrası bir tek ekran kartını yükledim
Tek ekran kartı mı var bilgisayarınızda?
evet tek ekran kartı var
Bilgisayar formatlı değilken, yaptığınız Windows ayarlarını eskisi gibi düzenlediniz mi? Çünkü bazı Windows güç ayarları performansı etkiliyor
güç ayarlarına şimdi bakacağım

sistemin ekran kartını yenile
hocam o kadar kolay olsaydı yenilerdim :D daha yeni sistem 2020 nisanında aldındı.
GPU driverların tam ve güncel mi?

Ek olarak sistemin nedir?
sistem imza da yazıyor ama yine de yazayim;
rx580 4g asus
r5 2600x
ssd toshiba ocz 240gb
500gb hard disk
8gb d30 3200 mhz ram
550w corsair psu
b450m s2h gigabyte anakart

Birde ekran kartının kaç tane driver ı var ? Ben bir tane indirdim amd nin sitesinde , zaten ekran bağdaştırıcı özelliklerinde rx 580 series yazıyor .

Hocam o kadar kolay olsaydı yenilerdim :D daha yeni sistem 2020 Nisanında aldındı.

Sistem imza da yazıyor ama yine de yazayim;
RX580 4G ASUS.
R5 2600X.
SSD Toshiba OCZ 240GB.
500GB hard disk.
8 GB D30 3200 MHz RAM.
550W Corsair PSU.
B450M S2H Gigabyte anakart.

Sistem değişmenle ne alakası var sistemin gayet iyi.

hocam o kadar kolay olsaydı yenilerdim :D daha yeni sistem 2020 nisanında aldındı.

sistem imza da yazıyor ama yine de yazayim;
rx580 4g asus
r5 2600x
ssd toshiba ocz 240gb
500gb hard disk
8gb d30 3200 mhz ram
550w corsair psu
b450m s2h gigabyte anakart

Birde ekran kartının kaç tane driver ı var ? Ben bir tane indirdim amd nin sitesinde , zaten ekran bağdaştırıcı özelliklerinde rx 580 series yazıyor .
Sadece o kısım değil, bir de AMD'nin Radeon ayarlarına bak, oradan da güncellemeyi yap derim.

Geri
Yukarı