Format sonrası Windows 10 etkinleştirme

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Format atmadan önce bir Key vardı fakat hatırlamıyorum. Windows 10'um etkindi. Format sonrası Recep abinin şu konusundaki "Windows 10 20h2" sürümünü indirip format attım. Şu anda Windows 10 etkin değil. Nasıl etkinleştiririm?

Kusura bakmayın. Konu linkini atmayı unutmuşum. Link: Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Format atmadan önce bir Key vardı fakat hatırlamıyorum. Windows 10'um etkindi. Format sonrası Recep abinin şu konusundaki "Windows 10 20h2" sürümünü indirip format attım. Şu anda Windows 10 etkin değil. Nasıl etkinleştiririm?

Şimdi eğer kullandığın eski Windows 10'daki Microsoft hesabı ile şu anki kullandığın Windows 10'da aynı hesapla oturum açarsan etkinleştirmeye gerek kalmıyor bende öyle oldu.
Etkinleştiremiyorsanız da çok ucuz fiyatlara OEM Key satılıyor. Alın etkinleştirin. Gerçekten çikolata paralarına bulabiliyorsunuz.

Bana link atar mısın bir bakayım banada lazım.

Şimdi eğer kullandığın eski Windows 10'daki Microsoft hesabı ile şu anki kullandığın Windows 10'da aynı hesapla oturum açarsan etkinleştirmeye gerek kalmıyor bende öyle oldu.

Onu yaptım fakat etkinleşmedi. Ama şöyle bir gerçek var. Microsoft hesabını etkinleştirince şifre koyuyor. Ben istesemde istemesemde. O yüzden yeni kullanıcı hesabı açıp eskisini silmiştim.

(Yeni şifre koyuyor derken yani bilgisayara koyuyor.)

Bana link atar mısın bir bakayım bana da lazım.

Bir kişi alınca 2 kişi paylaşsa bir sıkıntı olur mu?

Onu yaptım fakat etkinleşmedi. Ama şöyle bir gerçek var. Microsoft hesabını etkinleştirince şifre koyuyor. Ben istesemde istemesemde. O yüzden yeni kullanıcı hesabı açıp eskisini silmiştim.

(Yeni şifre koyuyor derken yani bilgisayara koyuyor.)

Şimdi korsan yasak ama gidip biraz araştır YouTube'da var CMD ile etkinleştiriyorlar ama virüs yüklüyor o yüzden 50-100 TL arası lisanslar var sınırsız gidip alın.

Bilgiler sayfa altında yazıyor. Format sonrası da çalışıyor içiniz rahat olsun. Alıp etkinleştirin.

Şimdi korsan yasak ama gidip biraz YouTube'da var CMD ile etkinleştiriyorlar ama virüs yüklüyor o yüzden 50-100 TL arası lisanslar var sınırsız gidip alın.

Ailem bilgisayar üzerinden yani Online olarak para vermeme izin vermiyorlar. Bir lisansı iki kişi paylaşabilir mi?

Şu an kardeşim yanımda ve onun Windows'u etkinleştirmiştik. Ondaki ürün anahtarını kendime geçirebilir miyim?

Ailem bilgisayar üzerinden yani Online olarak para vermeme izin vermiyorlar. Bir lisansı iki kişi paylaşabilir mi?

Şu an kardeşim yanımda ve onun Windows'u etkinleştirmiştik. Ondaki ürün anahtarını kendime geçirebilir miyim?
Bir lisansı nasıl 2 kişi paylaşacaksın ki? Kullanılan bir lisansı yine kullanamazsın. İnternetten CMD gibi yazılımlarla etkinleştirme güvenli değil. 30 TL'ye key attım bak sana al ve kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı