Format sonrası Windows 11 sürücüleri nasıl indirilir?

epochN

Hectopat
Herkese selamlar mutlu pazarlar. Bugün aklımda Windows 11'e temiz bir kurulumla geçme düşüncesi var ama sürücülerin sitelerinden baktığımda Windows 10 sürücüleri görünüyor en son. Yani demek istediğim Windows 11 sürücülerini Windows 10 olarak mı indireceğim? Bir de kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. PC kullanım amacı genellikle oyun ve oyun yayınları üzerine. Herkese teşekkürler şimdiden.

Bu soruları soracaksanız geçmeyin, Windows 10'da kalın. Belli ki kuşkularınız var. Ya sadece sorununuz sürücüler dışında kalırsa? Şuan Windows 11 deneyimli kullanıcılar için daha çok. Seneye geçersiniz.

Bu soruları soracaksanız geçmeyin, Windows 10'da kalın. Belli ki kuşkularınız var. Ya sadece sorununuz sürücüler dışında kalırsa? Şu an Windows 11 deneyimli kullanıcılar için daha çok. Seneye geçersiniz.

Kuşkum yok açıkçası. Yakın olmasa da takip ediyorum Windows 11 haberlerini. Sadece dikkatimi çeken bir hususu danışmak istedim. Sormadan öğrenemeyiz sonuçta. :)

Windows 11'i 1 haftadır kullanmaktayım ve evet Windows 10'a göre daha akıcı bir deneyim sunmakta ama bu bugları olmadığı anlamına gelmiyor, benim şuana kadar yaşadığım tek sorun klasörleri, çöp kutusunu, bu bilgisayarı vesaire açtığımda bir dosyayı taşımaya çalıştığımda sanki slow motion gibi oluyordu ve hiç bir yere tıklayamıyordum, bu da can sıkıcı bir durum açıkçası (Reset attığımda düzeliyordu). Bunun dışında bir bug görmedim henüz, eğer tereddütleriniz varsa şuanda geçmemenizi öneririm.

Windows 11'i 1 haftadır kullanmaktayım ve evet Windows 10'a göre daha akıcı bir deneyim sunmakta ama bu bugları olmadığı anlamına gelmiyor, benim şuana kadar yaşadığım tek sorun klasörleri, çöp kutusunu, bu bilgisayarı vesaire açtığımda bir dosyayı taşımaya çalıştığımda sanki slow motion gibi oluyordu ve hiç bir yere tıklayamıyordum, bu da can sıkıcı bir durum açıkçası (Reset attığımda düzeliyordu). Bunun dışında bir bug görmedim henüz, eğer tereddütleriniz varsa şuanda geçmemenizi öneririm.
Sorununuz hala devam ediyor mu?

Bugün Windows 10'a geçeceğim çünkü laptopu kapatırken gri ekran veriyor şifre istiyor yazıyorum, tekrar açılıyor sonra tekrar kapatıyorum.
Windows 10 sürücülerini indirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı