Format sonrası yapılması gerekenler nedir?

Emir34

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bilgisayara format attım ekran kartı driverini kurdum. Windows kendi güncellemelerini yaptı ama benim yüklemem gereken bir şey var mı? Oyun oynuyorum, oyunların daha iyi çalışması için yüklenmesi gereken bir şey var mı? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, bilgisayara format attım ekran kartı driverini kurdum. Windows kendi güncellemelerini yaptı ama benim yüklemem gereken bir şey var mı? Oyun oynuyorum, oyunların daha iyi çalışması için yüklenmesi gereken bir şey var mı? Yardımcı olur musunuz?

Driverleri kurduktan sonra Oyunlar'da performans için bir şeyler yapılabilir.

Temizlik yazılımları kullanabilirsin özellikle Iron Cleaner.

Bir bellek temizleyicisi kullanabilirsin.

Ve birde antivirüs yazılımı yükleyin.

Zonealarm free antivirus öneririm.

Hocam, kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Tarayıcı, Media Player gibi. Redist paketlerini yükleyin. Discord falan kullanıyorsanız yükleyebilirsiniz. DirectX güncellersiniz. Artık size kalmış.

Hocam, kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Tarayıcı, Media Player gibi. Redist paketlerini yükleyin. Discord falan kullanıyorsanız yükleyebilirsiniz. DirectX güncellersiniz. Artık size kalmış.
Özel programlar değilde sistemde olması gereken sürücü veya programlar neler Windows 10 kendi yüklüyormu gerekenleri bizim ayriyeten birsey yüklememiz gerekmi

Geri
Yukarı