Formatlanan telefonda şifre ve Gmail istenmesi

preyy

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Babam yeni bir telefon almış 2. El ama eski sahibinin şifresi hala duruyordu. Tabii ben de hemen Recovery'den format attım ama telefon kurulma ekranında bu cihaz sıfırlanmış. Açmak için şifre ya da Gmail hesabınızı girmeniz gerekiyor dedi. Ben de nette biraz araştırma yaptım. Bunu Google'ın yaptığı ve cihazın çalınma durumunda erişim sağlanmaması için yapıldığını öğrendim .dediklerine göre 24 saat beklenince kendisi açılıyormuş. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
E posta ve şifre girdiğinizde girilen bilgiler doğru ise ekranın altında İngilizce bir uyarı verecek ve normal şartlarda 24 saat sonra cihaz aktif olacaktır fakat bazen bu süre 48 saate kadara uzayabiliyor size önerim bu sürede farklı hesaplar ile deneme yapmamanız ve mevcut e posta ve şifre üzerinde tekrar giriş veya değişiklik yapmamanız olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı