Formatta yalnızca C diski nasıl silinir?

Daha fazla  
Herkese merhaba yakın zamanda Windows 10'a geçmeyi planlıyorum. Benim bilgisayarımda 2 hard disk var C ve D olmak üzere, tüm uygulamalar ve aklınıza ne gelirse D diskinde, sorum şu; Format atarken yalnızca C diskine format atmak istiyorum. Mesela Windows 10 kurdum ama korkum D diskindeki verilerin zarar göreceği. Daha 1 hafta önce 107 GB GTA 5 indirdim açılmaz falan ya hani onun bir korkusu sardı. Veriler zarar görür mü? :)

Herkese merhaba yakın zamanda Windows 10'a geçmeyi planlıyorum. Benim bilgisayarımda 2 hard disk var C ve D olmak üzere, tüm uygulamalar ve aklınıza ne gelirse D diskinde, sorum şu; Format atarken yalnızca C diskine format atmak istiyorum. Mesela Windows 10 kurdum ama korkum D diskindeki verilerin zarar göreceği. Daha 1 hafta önce 107 GB GTA 5 indirdim açılmaz falan ya hani onun bir korkusu sardı. Veriler zarar görür mü? :)
Kurulum açılınca disk ekranında C diskini sil ileri tuşuna bas C'yi seçerek. D'ye bişey olmaz bu şekilde.

Herkese merhaba yakın zamanda Windows 10'a geçmeyi planlıyorum. Benim bilgisayarımda 2 hard disk var C ve D olmak üzere, tüm uygulamalar ve aklınıza ne gelirse D diskinde, sorum şu; format atarken yalnızca C diskine format atmak istiyorum. Mesela Windows 10 kurdum ama korkum D diskindeki verilerin zarar göreceği. Daha 1 hafta önce 107 GB GTA 5 indirdim açılmaz falan ya hani onun bir korkusu sardı. Veriler zarar görür mü? :)

Disk part ile temizleyebilirsin Windows'a ait bir program.

Yeni konular

Geri
Yukarı