Çözüldü Formattan sonra ekran çözünürlüğü düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

suleymandy

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar ve iyi forumlar, kardeşimin bilgisayara format attırdık daha sonra bilgisayar ilk geldiğinde 1366x980MI öyle bir şeydi. Formattan sonra 1024x720 hatırlamıyorum tam öyle bir şeye düşmüş nedeni ne olabilir? Tüm sürücüler güncel.

Görüntü bağdaştırıcıları;
AMD Radeon Mobility HD 5000 (devre dışı)
Intel HD Graphics (etkin)

Çözüm
Adsız.png

Devre dışı gözüküyorsa bende devre dışı bırak yazan yerde etkinleştir yazması lazım.

Bu sorun bende olsaydı en son yapacağım iş cihazı kaldırıp görüntü bağdaştırıcılarından donanım değişikliğini tara diyerek sürücüyü tekrar güncellerdim.
Adsız.png

Devre dışı gözüküyorsa bende devre dışı bırak yazan yerde etkinleştir yazması lazım.

Bu sorun bende olsaydı en son yapacağım iş cihazı kaldırıp görüntü bağdaştırıcılarından donanım değişikliğini tara diyerek sürücüyü tekrar güncellerdim.

Çözüm
Eki Görüntüle 821695

Dediklerinizi yaptım düzeldi teşekkür ederim, sonunda HD görüntü.

Yeni konular

Geri
Yukarı