Çözüldü Formattan sonra fare kendi kendine tıklıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yenneferw

Kilopat
Daha fazla  
Selam,

Dün format attım ve anormal şeyler olmaya başladı. ISO dosyasını Microsoft'un kendi sitesinden aldım bu arada.

Olay şu, aktif olarak kullandığım mouse ara ara kendini birden aşağı çekip bir yere tıklıyor ya da mesela mouse hareket ediyor Discord programını da açıp kapatabiliyorum fakat, diğer klasörlere, masaüstüne ya da Chrome'a falan erişemiyorum. Sanki bilgisayar donup kalıyor gibi düşünebilirsiniz ama öyle de değil o zaman hiçbir yere tıklayamamam gerekirdi. Örnek veriyorum klasöre tıklayabiliyorum ama masaüstüne, Discord'a tıklayamıyorum gibi tam tersi de düşünebilirsiniz. CTRL+del yaptığımda Görev Yöneticisi'ni oradan açmak için iki kere tıklıyorum mesela mouse ile ve ancak o zaman falan düzeliyor. Sorun nedir?

Ek olarak dıt dıt dıt dıt diye ses çıkartıp öyle kendi kendine tıklıyor ardından ctrl+del yapıp görev yöneticisini açmadan neredeyse hiçbir şeye tıklayamıyorum.

Son düzenleme:
Çözüm
Merhaba.
Bende de aynısı olmuştu baştan bir daha format attım düzelmişti.
Merhaba.
Bende de aynısı olmuştu baştan bir daha format attım düzelmişti.
Atmayı düşünüyordum ve sanırım atacağım hocam, teşekkürler. Durumun sonucuna göre tekrar yazarım.

Tekrar formatladım ve düzeldi. İlginç gerçekten, neyse. Yaşayan olursa eğer tekrar format şart. Birçok şeyi denemiştim.

Atmayı düşünüyordum ve sanırım atacağım hocam, teşekkürler. Durumun sonucuna göre tekrar yazarım.

Tekrar formatladım ve düzeldi. İlginç gerçekten, neyse. Yaşayan olursa eğer tekrar format şart. Birçok şeyi denemiştim.
Probleminizin çözüme ulaştığına sevindim iyi eğlenceler

Geri
Yukarı