Formattan sonra klasör kurtarma

quarest

Hectopat
Yaklaşık 2 gün önce format attım ancak kurtarmam gereken birkaç klasör var, kurtarmak istediğim 2-3 klasör var. 1.cisi 10 MB civarında HTML klasörüm, 2. cisi 2 GB'lik LFS klasörüm, 3. cüsü 25GB'lik Assetto Corsa mod klasörü. Bu klasörleri kayıpsız bir şekilde kurtarmak istiyorum. Easy us falan denedim ama sınırlu kurtarma yapılıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Assetto Corsa klasörünü kurtarmasam da olur ama LFS klasörü önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2 gün önce format attım ancak kurtarmam gereken birkaç klasör var, kurtarmak istediğim 2-3 klasör var. 1.cisi 10 MB civarında HTML klasörüm, 2. cisi 2 GB'lik LFS klasörüm, 3. cüsü 25GB'lik Assetto Corsa mod klasörü. Bu klasörleri kayıpsız bir şekilde kurtarmak istiyorum. Easy us falan denedim ama sınırlu kurtarma yapılıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Assetto Corsa klasörünü kurtarmasam da olur ama LFS klasörü önemli.
Recuva denesinize.

Recuva veya diğer veri kurtarma programlarını kullanarak, format attığınız disklerdeki verilerin bir kısmını kurtarabilirsiniz.

Arkadaşlar ilk format ekranında SSD'ye attım format, sonra masaüstüne gelince HDD yede atayım dedim sonradan farklı bir düşünceye yöneldim, disk bölümleri oluştur kısmından HDD'ye sağ tıklayıp sildim, ancak Recuva gibi programlarda klasör ile birlikde kurtaramıyorsun direkt teker teker dosyaları gösteriyor sana, easy us programını denedim onda klasörlerim falan hepsi teker teker gözüküyor aradığım klasörler ama ücretsiz versionunda 2 GB'a kadar veri kurtarabiliyosun ama 1MB'lik dosyayı bile kurtarmaya çalışınca lisans istiyor ve bu programı daha önceden hiç kullanmadım.

Hocam in a specific location seçeneği nerede?

1660417433349.png

Yeni konular

Geri
Yukarı