Formattan sonra PC yavaşlığı

NoiceRUSS

Hectopat
Yer
İstanbul
PC'ye geçen günlerde format attım ve oyunlarda FPS 200-150 iken 50-40 civarı dolanıyor. CS, Valorant, Zula'da hepsi aynı. Harddiske kursam da SSD'ye kursam da hep aynı FPS, ne yaptıysam yapayım aynı slot değiştirdim harddiskin SSD'nin SATA kablosu değiştim ama hala durumlar aynı. Normal kullanımda hızı gayet iyi iken oyunlarda durum böyle. Ne yapmam lazım? Ne olur yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

Not: Bir kere SSD kasanın üzerinden düştü sorun o mudur?

Not2: HD Tune'de hiçbir error yok, sadece SSD'nin çok ısınmış oldugunu bir de harddiskte ınterface CRC error yazıyor. Sorun bu mu?

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG

PC'ye geçen günlerde format attım ve oyunlarda FPS 200-150 iken 50-40 civarı dolanıyor. CS, Valorant, Zula'da hepsi aynı. Harddiske kursam da SSD'ye kursam da hep aynı FPS, ne yaptıysam yapayım aynı slot değiştirdim harddiskin SSD'nin SATA kablosu değiştim ama hala durumlar aynı. Normal kullanımda hızı gayet iyi iken oyunlarda durum böyle. Ne yapmam lazım? Ne olur yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

Not2: HD Tune'de hiçbir error yok, sadece SSD'nin çok ısınmış oldugunu bir de harddiskte ınterface CRC error yazıyor. Sorun bu mu?

Eki Görüntüle 654534Eki Görüntüle 654535
Hocam driverleri yükledinizmi?

Eki Görüntüle 654534Eki Görüntüle 654535

Sürücüleri yüklemediyseniz veya Driver Booster gibi bir programdan yükledi iseniz olabilir.

Oyunlar orijinal mi Windows orijinal mi?

Her şeyim orjınal VC ++ kurulu DirectX'ler kurulu driverler kurulu SSD sürücü güncel Windows 2004 güncel.
Ve USB'den temiz kurulumlu Windows.
Denediğim şeyler: RAM slotlarını değiştirdim ekran kartı slotlarını değiştirdim harddisk ve SSD kablolarını değiştirdim kasayı bir güzel temizledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı