Çözüldü Formattan sonra sistemde ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ürkmez

Hectopat
RAM
8 GB 1600Mhz
SSD veya HDD modeli
MLD M200 SSD
Ekran kartı
AMD HD 8350
Anakart
h81h3-m4 v1.0a
İşlemci
İntel i5 4570 3.20GHz
Bilgisayara yeni format attım tüm sürücüleri kurdum ancak Driver Booster programını kullandım ekran kartı sürücülerimi de kendim kurdum.
Ancak hiçbir türlü ses gelmiyor bilgisayardan kulaklık takılı olmasına rağmen sorun gider dediğimde cihaz takılı gözükmüyor diyor. DxDiag'dan ses kartlarına baktığımda sert kartı bulunamadı diyor. Mikrofonda ve diğer driverlarda böyle bir problem yok ne yapabilirim?

Windows - 10.
Sistem 64 Bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Driver Booster neden kullandınız? Yanlış sürücü kuran bir program ve bu sebeple de bizde yasaklı.
Kurup deneyin.

ECS bazen VIA Audio kullanıyor. Realtek olmazsa linkteki olur.
Bilgisayara yeni format attım tüm sürücüleri kurdum ancak Driver Booster programını kullandım ekran kartı sürücülerimi de kendim kurdum.
Ancak hiçbir türlü ses gelmiyor bilgisayardan kulaklık takılı olmasına rağmen sorun gider dediğimde cihaz takılı gözükmüyor diyor. DxDiag'dan ses kartlarına baktığımda sert kartı bulunamadı diyor. Mikrofonda ve diğer driverlarda böyle bir problem yok ne yapabilirim?

Windows - 10.
Sistem 64 Bit.

Anakartınızın sitesinden doğru ses driverini indiriniz. Driverları da ek proglamlar ile kurmak çok doğru değil masaüstü bir sistemse zaten çoğu driver anakartın destek sitesinde bulunmakta.

Driver Booster neden kullandınız? Yanlış sürücü kuran bir program ve bu sebeple de bizde yasaklı.
Kurup deneyin.

ECS bazen VIA Audio kullanıyor. Realtek olmazsa linkteki olur.

Çözüm

Geri
Yukarı