Formattan Sonra Sürücü Yükleme

Gökberkkk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Selamlar! Format attıktan sonra sanıyorum ki Windows'un kendi sürücüleri pek yeterli değil. Ekran kartı hariç diğer sürücüleri yüklemenin en kolay yolu sanırsam Driver Pack Solution adlı ücretsiz uygulama. Şimdi müsadenizle birkaç sorum var:

1) Driver Pack Solution 17'nin 2 versiyonu var. Bir tanesi çok küçük boyutlu, diğeri 10GB. Hangisini yüklemeliyim?

2) Bu uygulama yeterli midir? İşlemcimin Chipset'ini yüklememe gerek var mı ayrıca?

3) Windows ekran kartı hariç otomatik sürücü alamaz mı?

Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Update açarsanız çoğu sürücüyü Windows 10 yüklüyor.
Driverpack az boyutlu olanı interneti olmayanlar için.
Tavsiyem Driverpack kullanma anakartının modelini verirsen dahada yardımcı olabilirim.

Windows 10 Update açarsanız çoğu sürücüyü Windows 10 yüklüyor.
Driverpack az boyutlu olanı interneti olmayanlar için.
Tavsiyem Driverpack kullanma anakartının modelini verirsen dahada yardımcı olabilirim.

Windows 8.1 kullanıyorum. Anakartımın modelini söyleyebilirim ama Driver Pack kullanmanın olumsuz yönü nedir ? Bilmediğimden soruyorum kusura bakmayın.

Güncellemek için daha kolay yollar var.
1.) Dikkatli izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.) Hangi sürücüyü, hangi sürüme yükseltiğini bil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Güncellemek için daha kolay yollar var.
1.) Dikkatli izle.

2.) Hangi sürücüyü, hangi sürüme yükseltiğini bil.

Videoları izledim. Teşekkürler fakat otomatik olarak güncel sürücüleri indiremiyor mu Driver Pack Solution ? 16GB olanını indireceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı