Formattan sonra Wi-Fi bağlanmıyor

LegiOner

Kilopat
Yer
İstanbul/Bahçelievler
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşım laptopuna format attı, fakat şimdi Wi-Fi'ye bağlanamıyor. Benden şu programı indirip USB'ye attıktan sonra ona vermemi istedi. Başka çözümü var mıdır? Ya da bu program işini görür mü? Boş boşuna 20GB indirmek istemiyorum.

Arkadaşım laptopuna format attı, fakat şimdi Wi-Fi'ye bağlanamıyor. Benden şu programı indirip USB'ye attıktan sonra ona vermemi istedi. Başka çözümü var mıdır? Ya da bu program işini görür mü? Boş boşuna 20GB indirmek istemiyorum.
Çoğu driver'ı içinde bulunduran bir paket. Forumda önerilmiyorlar. Arkadaşınıza söyleyin Wifi kartının modelini öğrensin. Sonra siz onun driver'ını bulursunuz ve USB'ye yüklersiniz.

Hocam, sitesinden indirip deneyin.

Onun yerine donanım kimliğini belirtsin. 20 GB indirmeyin.
  1. Ekranın en sol alt kısmına sağ tıklayın ve “Aygıt Yöneticisi”ni seçin.
  2. İstediğiniz Cihaza çift tıklayın > Ayrıntılar > Özellik > Donanım kimlikleri seçtiğinizde cihazın donanım kimliklerini görebilirsiniz.
  3. Ctrl + C ile donanım kimliğini kopyalayabilirsiniz.

Driverlerı dene markasını modelini yaz anakartın indir başka bir cihazdan USB'ye at yükle.

Geri
Yukarı