Formula 2 Jeddah GP'de yaşanan garip an ve korkutucu kaza

Makaleler
14
Yer
Antalya
Formula izleyicisi olarak gördüğüm en garip anlardan biriydi pistte ters giden arabalar görmek. Pistte tamir sürdüğü için bu şekilde tekrar pite geldi araçlar yarış başlamadan önce.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Startta ise bir araç kalkamadı ve 2 araç ona çarptı, kırmızı bayrak çıktı, ambulans geldi. Hala kazanın tekrarını göstermediler. Umarım kötü bir şey olmamıştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güncelleme: Pourchaire ambulansa girerken iyi olduğunu belirtmiş ancak Fittipaldi helikopter ile hastaneye kaldırılmış.

Klasik cadde pisti. Birde ilk kez yapılınca tahminen organizasyon beceremediler. İkinci olay korkunç baya. Ben start esnasındadır diye düşündüm baya hızlı çarpmış. Durumları umarım iyidir.

Klasik cadde pisti. Birde ilk kez yapılınca tahminen organizasyon beceremediler. İkinci olay korkunç baya. Ben start esnasındadır diye düşündüm baya hızlı çarpmış. Durumları umarım iyidir.

Yine kaza oldu ama bu sefer önemli bir şey yok. Kırmızı bayrak çıktı ve yarış devam etmeyecek kararı çıktı, 8 dakika kalmıştı bitime. F2'nin burada yapılmaması lazımdı bence de.

Yeni konular

Geri
Yukarı